Życzenia

Jedne z najpiękniejszych życzeń jakie dostałem – choć bardzo zawstydzające i na wyrost.

Jeśli mogłabym coś Księdzu dać od siebie to dałabym moje oczy aby mógł Ksiądz zobaczyć jak cudownym człowiekiem jest :* wszystkiego najlepszego z okazji imienin już wysłałam mojego Anioła aby uściskał i ucałował :) :*  Marta obecnie z Poznania.

Czas przynosi bogactwo, po tamtych dostałem następne życzenia urodzinowe na zakończenie pięćdziesiątego roku życia oraz kolejne rocznice. Równie zawstydzające i również na wyrost.

[.. ] Gdybyś kiedyś miał kryzys i przyszło Ci do głowy, że nikomu chyba nie odmieniłeś życia, pamiętaj – mnie odmieniłeś.
Gdybyś poczuł się staro, pamiętaj – przynajmniej jedna osoba kompletnie ignoruje fakt Twojej metryki.
Gdybyś pomyślał, że ksiądz to tak niby dla wszystkich ale dla nikogo tak bardzo szczególnie, pamiętaj – dla mnie jesteś bardziej niż szczególnie.
I gdybyś kiedyś, jakimś cudem, wymyślił, że nikt nie kocha Cię […], to pamiętaj, że się mylisz.

[…] Od niedawna jestem już na swoim. Wszystko dobrze się układa. Wzięłam sobie słowa Księdza do serca. Kiedyś na urodziny napisał mi Ksiądz, ze moje szczęście jest Księdza radością. Wtedy stwierdziłam, ze nie mogę zasmucać przecież Księdza Darka i postanowiłam dokonać paru zmian w życiu:) Na lepsze. Chętnie się podzielę tymi trudnymi ale i radosnymi chwilami, gdy przyjdzie ten czas, by porozmawiać od serca:) No i nie można przeoczyć okazji do upieczenia ciasta, także zapraszam:) I pozdrawiam bardzo serdecznie, Szczęść Boże:))).

To gdzie jesteśmy, jacy jesteśmy, kim jesteśmy jest splotem wielu wątków – decyzji, spotkań, wydarzeń – również tych niezależnych od nas. Cieszę się, że mam Przyjaciela 😊, który jest tu i teraz, tym kim jest…
Bądź silny, trwaj i wierz i …wspieraj. Dziękuję, ze Jesteś 😙

[…] błogosławionych zmian i przejścia gładko przez wszystkie niefajne etapy, jakie się z tym mogą wiązać. I żebyś zawsze mógł wypić prawdziwą kawę, odwiedzić Kraków, posłuchać Perfectu. I żebyś zawsze miał kawałeczek ziemi, której będziesz mógł doglądać. I wiosny. I miłości. I wierności. […]
I żeby życie nie przestawało być piękne choćby nie wiem co!

Na koniec jeszcze malutkie życzenie: życzę Ci żebyśmy się w końcu zobaczyli :)

Author: Dariusz Bartocha

Share This Post On